:: انتخاب رشته ۴۶۹ هزار داوطلب کنکور ۹۹ ::
 | تاریخ ارسال: 1399/7/8 | 

انتخاب رشته ۴۶۹ هزار داوطلب کنکور ۹۹

سخنگوی سازمان سنجش آموزش: ۴۶۹ هزار و ۹۴ داوطلب در آزمون سراسری انتخاب رشته کردند.

سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: با پایان یافتن مهلت انتخاب رشته در کنکور سراسری سال ۹۹ تعداد ۴۶۹ هزار و ۹۴ نفر نسبت به تکمیل فرم انتخاب رشته خود اقدام کردند.

فاطمه زرین آمیزی اظهار داشت: از تعداد یک میلیون و ۳۹۳ هزار و ۲۳۳ کارت صادر شده در آزمون سال ۹۹ تعداد یک میلیون و ۱۶۶ هزار نفر در جلسه آزمون حاضر بوده‌اند. ظرفیت پذیرش رشته‌های با آزمون سراسری سال ۱۳۹۹ تعداد ۱۷۵ هزار و ۸۴۹ نفر اعلام شده بود.

وی افزود: دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۹ از روز ۳۱ شهریور منتشر شد و انتخاب رشته کنکور سراسری سال ۹۹ از ۲ تا ۷ مهرماه ۹۹ فرصت داشتند با ورود به سایت سازمان سنجش نسبت به انتخاب رشته اقدام کنند.

سخنگوی سازمان سنجش اظهار داشت: با پایان مهلت انتخاب رشته کنکور ۹۹، از میان یک میلیون و ۱۲ هزار و ۴۰۶ نفر که مجاز به انتخاب رشته در کنکور سراسری ۹۹ بودند تعداد ۴۶۹ هزار و ۹۴ نفر نسبت به انتخاب رشته اقدام کرده‌اند.

آزمون سراسری در روز‌های ۲۹ تا ۳۱ مرداد و اول شهریور با رقابت بیش از یک میلیون و ۲۴۷ هزار و ۴۴۹ نفر در ۳۹۲ شهر کشور برگزار شد.

منبع:
https://www.irinn.ir/fa/news/۸۰۱۷۰۷/%D۸%A۷%D۹%۸۶%D۸%AA%D۸%AE%D۸%A۷%D۸%A۸-%D۸%B۱%D۸%B۴%D۸%AA%D۹%۸۷-%DB%B۴%DB%B۶%DB%B۹-%D۹%۸۷%D۸%B۲%D۸%A۷%D۸%B۱-%D۸%AF%D۸%A۷%D۹%۸۸%D۸%B۷%D۹%۸۴%D۸%A۸-%DA%A۹%D۹%۸۶%DA%A۹%D۹%۸۸%D۸%B۱-%DB%B۹%DB%B۹

  
تسهیلات مطلب
سایر مطالب این بخش سایر مطالب این بخش
نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ
ارسال به دوستان ارسال به دوستان


CAPTCHA
::
دفعات مشاهده: 76 بار   |   دفعات چاپ: 20 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر

جمعیت توسعه علمی ایران Iranian Association for Scientific Development
Persian site map - English site map - Created in 0.04 seconds with 33 queries by YEKTAWEB 4237